Yıllık Tecrübe

Olumlu Referans

Tamamlanmış Proje

 

Benna İç Mimarlık 27 yıllık tecrübesiyle sayısız mekanlar tasarlamış ve uygulama projeleriyle büyük başarılara imza atmıştır. Biz sanatı yaşam alanlarına entegre eden güçlü bir markayız. Kurulduğumuz gün “Geleceği Tasarlıyoruz” sloganıyla çıktığımız bu yolculukta edindiğimiz birikimler doğrultusunda tasarım trendlerini takip ederek insan odaklı mekanlar tasarladık.

 

İnandığımız her projeye sıradışı yaklaşım getirerek profesyonel bir ekibin uyumunu gözler önüne serdik. Geleceği tasarlarken uzman olduğumuz bu gücü her yeni projeye başarılı bir şekilde yansıttık.

 

“Yaşam biçiminizi belirliyoruz”

 

Mutluluk ve huzur insanın damağında tadını algıladığı tarifsiz bir duygu. Evinizde, işyerinizde sevdiğiniz insanlarla huzurlu ve güvende olduğunuzu bilmek, mekanı hissetmek hayatın damağınızda bıraktığı o güzel tadın tarifi. Biz yaşam alanlarınızı renklendirirken hayatınıza dokunuyor ve içinizdeki hayali canlandırıp mekanınızı daha yaşanılabilir şekle dönüştürüyoruz.

 

Biz yalnızca yaşayan insanların tadına varabileceği mekanlar oluşturan bir markayız. BENNA İÇ MİMARLIK olarak amacımız, yaşam kalitenizi, verimliliğinizi ve huzurunuzu artırmak çağdaş, fonksiyonel ve estetik mekanlar tasarlamaktır. Biz gelecekle geçmişi, batıyla doğuyu günümüz şartlarında sentezleyerek hayatınıza değer katarız.

 

Tasarladığımız her projede önceliğimiz müşteri memnuniyeti olurken bugüne kadar ofis, cafe, restaurant, mağaza, ev, konut ve villa gibi bir çok büyük projeye imza attık.

 

Bir projeyi tasarlamaya başlamadan önce ihtiyaç ve talep doğrultusunda hareket eder tasarımın içten dışa doğru büyümesini sağlarız. Mekanın ihtiyacı ve sizin talebiniz tasarım sürecini oluştururken kullanım ve çevreye entegrasyonuyla ortaya mükemmel bir proje çıkması noktasında en iyisini yaparız. 

 

İç mimari tasarımı demek yalnızca güzel mekanlar oluşturmak değil, tasarımı yapılan mekanında kimliğini ya da markasını taşıyor olması demektir. BENNA İÇ MİMARLIK olarak biz kendi işimizin dışında da mekan içinde ve dışında yapılacaklar hakkında bilgiler alıp kusursuz bir hale getirebilmek için gece gündüz çalışırız.

 

Sıradan bir hayat, sıradan bir mekan ve sıradan bir ortamdan sıkıldığınız anda karşınıza çıkar, işte budur diyeceğiniz tasarımlar sunarız.

 

BENNA İÇ MİMARLIK “Bizim her zaman bir fikrimiz var” diyerek başarılı projelere imza atan  modern, yenilikçi ve müşteri odaklı bir firma olarak kurulmuştur.